• Odkurzacz do basenu Micro-Ventury zestaw GRE

Symbol: 90111zestaw
Producent Gre
Brak towaru
149.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka 24 godziny
Cena przesyłki 13.99
Paczkomaty inpost 13.99
Kurier InPost do 30 kg 16.99
Kurier Fedex wpłata 19
Kurier Dhl płatność przy odbiorze 20
Kurier Pobranie 21
Dostępność Towar niedostepny
EAN 8427370901119
Zostaw telefon

Odkurzacz do basenu Micro-Ventury zestaw GRE

Jeśli posiadanie czystego i klarownego basenu jest dla Ciebie ważne, to odkurzacz do basenu Micro-Ventury zestaw GRE będzie doskonałym wyborem. Ten profesjonalny sprzęt pozwoli Ci w łatwy sposób utrzymać dno Twojego basenu w idealnym stanie, eliminując z niego brud oraz małe nieczystości. Bardzo praktyczny i łatwy w obsłudze odkurzacz typu Ventury działa przy pomocy podłączenia do węża ogrodowego. Brud osadza się w worku filtracyjnym. Odkurzacz ręczny nadaje się do czyszczenia dna basenu.

Łatwe czyszczenie dna

Dzięki zamontowanemu workowi filtrującemu, odkurzacz skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia zgromadzone na dnie basenu. Już na pierwszy rzut oka zauważysz ogromną różnicę - Twój basen będzie wyglądał jak nowy! Nie musisz się martwić przez osadzający się brud na ścianach czy podwodnych elementach dekoracyjnych - micro-ventury to rozwiązanie dedykowane specjalnie temu abyś mógł cieszyć się kryształowo czystą wodą bez żadnego trudu.

Praktyczność i Wygoda użytkowania

Odkurzacz do basenu Micro-Ventury posiada funkcje udogodniające korzystanie z niego nawet osobom starszym lub fizycznie słabszym. Dzięki zintegrowanym kołom można swobodnie poruszać się po dnie basenu, bez konieczności dużego wysiłku. Niezależnie od wielkości Twojego basenu ten odkurzacz sprawdzi się bez zarzutu. Zapomnij o skimmerze lub systemach filtracji! Dzięki temu urządzeniu nie będziesz musiał martwić się o ich zakup i utrzymanie. Upewnij się, że nie ma liści i piasku na dnie basenu. Następnie wystarczy podłączyć wąż ogrodowy do dolnej części czyszczącej. Efektem tego jest odessanie nieczystości i pozostawienie ich w woreczku. Po zakończonym zabiegu należy wyczyścić woreczek z nieczystości.

Łatwy w obsłudze

Aby rozpocząć pracę z odkurzaczem Micro-Ventury zestaw GRE, potrzebujesz jedynie drążka teleskopowego oraz węża ogrodowego. To wszystko. Prosta obsługa pozwoli Ci szybko rozpocząć czyszczenie Twojego basenu - wystarczy podłączyć odpowiednie akcesoria i cieszyć się świetnym rezultatem - klarowną i czystą wodą każdego dnia!

Specyfikacja

  • Producent: Gre
  • Numer referencyjny: 90111
  • Służy do czyszczenia dna basenu
  • Brud osadza się w worku filtrującym
  • Łatwe odsysanie małych nieczystości
  • Nie potrzeba skimmera ani systemu filtracji
  • Zintegrowane kółka ułatwiają poruszanie odkurzacza na dnie basenu
  • Do pracy wymaga drążka teleskopowego i węża ogrodowego


Bezpieczne raty, oraz płatności on-line
raty(2).jpgproces_platnosci_raty(4).jpg