• Pływak, dozownik chemii basenowej z termometrem - Bestway 58209 żółty

Brak towaru
49.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka 24 godziny
Dostawa od 16.99
Kurier InPost do 30 kg 16.99
Kurier Fedex wpłata 19
Kurier Pobranie 21
Dostępność Towar niedostepny
EAN 5908220474227

Pływak dozownik chemii basenowej z termometrem - Bestway 58

Zapewnij optymalną czystość i bezpieczeństwo w Twoim basenie dzięki pływakowi dozownikowi chemii basenowej z termometrem Bestway 58. Ten praktyczny akcesorium pomoże Ci utrzymać właściwe poziomy substancji chemicznych, zapewniając czystą i zdrową wodę.

Właściwości:

Ten pływający dozownik chemii basenowej jest idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy basenów, którzy pragną utrzymać wysoką jakość wody. Wyposażony w termometr monitoruje temperaturę wody na bieżąco, co umożliwia kontrolę i dostosowanie poziomu substancji chemicznych odpowiednio do warunków panujących w Twoim basenie. Pływak wykonany jest z trwałego tworzywa sztucznego, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

Prosta obsługa:

Dozownik posiada regulowany otwór dolny, który umożliwia dostosowanie przepływu chemikaliów do potrzeb Twojego basenu. Wskaźnik na zakresie kontrolnym pozwala wybrać prawidłową ilość płynu lub tabletek chemicznych na podstawie wielkości Twojego basenu. Przezroczysta obudowa dozownika umożliwia łatwe monitorowanie poziomu chemii, co ułatwia utrzymanie odpowiednich wartości wody bez konieczności częstego otwierania dozownika.

Zdrowa i czysta woda:

Dzięki temu pływakowi dozownikowi chemii basenowej z termometrem Bestway 58 nie tylko łatwo utrzymasz czystość wody, ale także zapewnisz zdrowe warunki kąpielowe dla swojej rodziny. Dostosowując ilość i rodzaj substancji chemicznych na podstawie odczytów termometru, unikniesz zarówno negatywnych skutków braku dezynfekcji jak i przeprowadzenia nadmiernych zabiegów.

Pływanie w basenie stało się jeszcze bardziej przyjemne dzięki pływakowi dozownikowi chemii basenowej z termometrem Bestway 58. Zadbaj o higienę swojego basenu już teraz!

Specyfikacja

  • Długość (cm): 19.00
  • Wysokość (cm): 20.00
Długość (cm) 19.00
Szerokość (cm) 18.50
Wysokość (cm) 20.00

Bezpieczne raty, oraz płatności on-line
raty(2).jpgproces_platnosci_raty(4).jpg