Jaki basen ogrodowy wybrać - Intex czy Bestway?

Podejmując decyzję zakupienia basenu ogrodowego, musimy wziąć pod uwagę szereg różnych czynników.
Zazwyczaj patrzymy na takie parametry jak: wielkość basenu, rodzaj, kształt, dodatkowe akcesoria, wysokość czy marka.

Wśród dziesiątek marek basenów ogrodowych od wielu lat królują dwie: Intex oraz Bestway.
Dzieje się tak, ponieważ zarówno Bestway, jak i Intex to producenci o najlepszych opiniach wśród klientów.
Baseny te odznaczają się najlepszą jakością pośród wszystkich innych dostepnych marek basenowych. Ich produkty są stale modernizowane, ulepszane z roku na rok. Nietrudno też dostać cześci zamienne, które są ogólnodostępne.

W takim razie co jest lepsze, Bestway czy Intex?

Przede wszystkim należy odpowiedzieć na pytanie, jakie są różnice między Bestway a Intex, które baseny są bardziej wytrzymałe, jaki jest stosunek ceny do jakości basenu. Nie jest to łatwe pytanie, bo jak już wspomnieliśmy, Bestway i Intex to producenci o najwyższych ocenach. Wykonanie ich basenów oraz akcesoriów jest nieporównywalnie lepsze w stosunku do innych istniejących marek. Stąd najczęściej tylko Bestway i Intex są brane pod uwagę.
Nawet najbardziej niezorientowani na rynku baenowym klienci z pewnością słyszeli o tych dwóch firmach.

Pragnąc dokonać najlepszego wyboru, często radzimy się znajomych, którzy mają już doświadczenie z własnym basenem ogrodowym. Nie mając jednak porównania pomiędzy markami Bestway a Intex, nie mogą nam jednoznacznie pomóc.
Ich rady mogą ograniczyć sie jedynie do przyznania, czy są zadowoleni z użytkowania basenu Intex lub Bestway.

Bestway czy Intex? - To Twoja decyzja

Odpowiadając na pytanie czy lepiej wybrać basen Bestway czy Intex możemy jedynie odpowiedzieć: sam zdecyduj.
Obie marki mają swoich zwolenników i przeciwników. Obie są uznanymi markami na rynku. Obie wypuszczają do sprzedaży tylko profesjonalnie wykonane produkty. Obie zyskały miliony miłośników na całym świecie.

Jeśli posiadasz już jakieś akcesroia basenowe, sprawdź czy pasują do basenów obu firm. Jeśli tak nie jest a nie chcesz wymieniać akcesoriów, które już posiadasz - dostosuj zakup basenu pod te produkty.
W wyborze pomiędzy Bestway a Intex nie ma reguły. Nie wybierzemy jednoznacznie lepszej firmy. Ogrom dostępnych rodzajów basenów ogrodowych uniemożliwia porównanie całej marki Intex do całej marki Bestway.

Kierujmy sie przy wyborze raczej indywidualnymi upodobaniami: sprawdźmy kolor, kształt i rodzaj basenu, jaki nam się podoba. Czy wolimy nadmuchiwany czy stelażowy. Czy ma być przeznaczony dla dzieci czy osób dorosłych. 
Kwestie wytrzymałości są sporne. Jakość zależy głównie od radzaju basenu. Kwestia marki Intex czy Bestway jest tutaj drugorzędna, ponieważ obie spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.