• Paski do mierzenia chloru i PH

Symbol: 50120000
Brak towaru
59.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka 24 godziny
Cena przesyłki 16.99
Kurier InPost do 30 kg 16.99
Kurier Fedex wpłata 19
Kurier Dhl płatność przy odbiorze 20
Przesyłka kurierska 20
Dostępność Towar niedostepny
EAN 8717624300707
Zostaw telefon

Paski do mierzenia chloru i PH Interline 25 sztuk

Wygodne i poręczne opakowanie

Nasze paski do mierzenia chloru i pH dostarczane są w wygodnym opakowaniu, które gwarantuje ochronę przed wilgocią i uszkodzeniami. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje paski będą w doskonałym stanie nawet po dłuższym czasie przechowywania. Wytrzymałe plastikowe etui sprawia również, że paski są łatwe do przenoszenia i używania zarówno w domowych basenach kąpielowych, jak i na profesjonalnych basenach publicznych.

25 pasków w zestawie

W każdym zestawie znajdziesz aż 25 pasków do pomiaru stężenia chloru i pH i klarowności wody. Dzięki tak dużej ilości masz zapewniony długi okres użytkowania bez konieczności dodatkowych zakupów. Nie musisz już martwić się o brakujące narzędzia do monitorowania jakości wody - nasze komplety zawierają wszystko, czego potrzebujesz! Odtąd będziesz mógł regularnie sprawdzać stan swojego basenu lub spa bez względu na miejsce zamieszkania czy prowadzonego biznesu.

Termin ważności: 24 miesiące od momentu otwarcia

Nie obawiaj się utraty skuteczności pasków do pomiaru chloru i pH. Termin ważności naszych produktów wynosi 24 miesiące od momentu ich otwarcia. Dzięki temu masz pewność, że przez długi czas będziesz mógł korzystać z pełnej precyzji i niezawodności tych pasków. Nie trać więcej czasu ani pieniędzy na produkty o krótkiej trwałości - wybierz nasze paski do mierzenia chloru i pH i ciesz się bezproblemowym monitorowaniem jakości wody.

Zastosowanie: baseny kąpielowe, whirlpool, spa, wanny z hydromasażem, akwarystyka

Paski do mierzenia chloru i pH są idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy różnych rodzajów basenów kąpielowych oraz innych miejsc relaksacji jak jacuzzi czy spa. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem prywatnego ogrodu ze stawem na ryby lub prowadzisz profesjonalny kompleks leczniczy - te wszechstronne paski będą doskonale spełniały swoje funkcje. Sprawdzanie poziomu chloru i pH staje się teraz łatwe jak nigdy wcześniej! Tester 4w1 umożliwi Ci sprawdzenie pomiaru jakości wody pod kątem: pH, zawartości chloru, zawartości bromu oraz alkaliczności zarówno w basenie, jacuzzi oraz spa. Jest to doskonałe narzędzie, które zapewni kontrolę podstawowych parametrów wody. Pasek jest bardzo łatwy w użyciu oraz niezwykle precyzyjny w pomiarach.

 • Poziom pH wody powinien mieścić się w zakresie 6,8-8,4
 • Poziom wolnego chloru powinien mieścić się w zakresie 0-10 ppm
 • Alkaliczność (zasadowość) wody powinna mieścić się w zakresie 0-240 ppm
 • System kolorystyczny w bardzo prosty sposób określa mierzone wartości.

Bardzo dobre paski do mierzenia ph i chloru. Nasza Firma sprawdziła wiele podobnych produktów, niestety najczęstszym problemem był uzyskany kolor podczas pomiaru, którego nijak nie można było dopasować kolorów z palety na opakowaniu. Udało nam się dla Państwa sprowadzić świetny produkt dzięki, któremu pomiar na pasku będzie odpowiadał kolorowi na opakowaniu.

Jak wykonać pomiar
 • Zanurz pasek na krótko pod wodą i wyciągnij go.
 • Trzymaj pasek testowy 15 sekund w poziomie.
 • Porównaj kolor chloru i wartość pH za pomocą schematu kolorów na etykiecie na opakowaniu.

Specyfikacja

 • Specyfikacja:
 • 25 pasków w zestawie
 • Wygodne oraz mocne opakowanie
 • Termin ważności: 24 miesiące od momentu otwarcia
 • Waga: 0,12 kg
 • Zastosowanie: baseny kąpielowe, whirlpool, spa, wanny z hydromasażem
 • Producent: Interline

Czysta woda w basenie - pierwsze kroki

https://www.dobrebaseny.pl/blog/dozowanie-chloru-pierwsze-kroki 

 

Bezpieczne raty, oraz płatności on-line
raty(2).jpgproces_platnosci_raty(4).jpg