• Kategorie
  • Baseny Bora Bora

Baseny całoroczne Bora Bora GRE

Kto nie marzy o posiadaniu basenu w swoim ogrodzie? Teraz jest to możliwe, dzięki ofercie hiszpańskiego producenta basenów Gre. Baseny stalowe zostały stworzone przede wszystkim dla klientów, którzy chcą pozostawić basen na cały rok nie składają go. Baseny te są odporne na niskie temperatury powietrza. W okresie zimowym również śnieg mróz, wiatr i deszcz. Jest to niesamowity atut tych basenów. Baseny tej marki występują w kilku kolorach. Prezentowany basen powyżej z serii Boro Bora występuje tylko i wyłącznie w kolorze białym. Do wyboru 5 rozmiarów basenów od rozmiaru okrągłego o średnicy 300 cm, 350 cm do 460 cm do owalu, od rozmiaru 500 x 300 cm do 610 x 375 cm. Wysokość dla wszystkich rozmiarów to 120cm.

Co dostajemy w zestawie

Basen ten w zestawie ma bezpieczną drabinkę basenową. Dzięki temu bez problemu możemy wchodzić i wychodzić z basenu. Montaż sam w sobie jest bardzo prosty i każdy sobie z nim poradzi. Stopnie drabinki są antypoślizgowe, metalowe rączki, stopnie można demontować, gdy nie używamy basenu. Jest to ważne jak z basenu maja korzystać małe dzieci by samodzielnie nie wchodziły do basenu. Pompa filtrująca na filtry typ A Intex lub oryginalne GRE. Można też zamiast filtrów dać aqualoon, który jest innowacyjnym i świetnym filtrem wielorazowego użytku. Pompa do basenu pomoże nam w walce z zabrudzeniami wody w basenie. Bardzo wydajna bo aż 3800 litra wody na godzinę. Filtr ten można stosować do basenów do pojemności 38000 tyś litrów. Łatwa w montażu posiada wszystkie niezbędne elementy montażowe w zestawie. Basen Bora Bora składa się z blachy malowanej proszkowo. Producent daje 4 lata gwarancji . Liner czyli powłoka basenowa w kolorze niebieski. Seria basenów Bora Bora nie posiada przy stopach maskownic. Jeżeli interesuje cię basen z maskownicami dołu stóp to baseny z serii Atlantis i Haiti. Niestety baseny te są znacznie droższe ponieważ maja pompę piaskową do basenu, matę pod basen i dodatkowo Haiti wbudowaną konstrukcję.

Najwyższa jakość 

Wszystkie baseny które kupisz w naszym sklepie internetowym z basenami producenta Gre są najlepszej jakości. Hiszpańska marka znana na całym świecie jako specjalista w basenach stalowych całorocznych. Baseny stalowe wykonane z blachy malowanej proszkowo, są a bardzo wytrzymałe. Jeżeli podczas montażu byłby problem zapewniamy doradztwo, gwarancję, oraz serwis pogwarancyjny.