• Basen dmuchany z siedzeniami 229x229x66 cm INTEX

Symbol: 56475NP

Pojemność: 883L

258.00
Wysyłka natychmiast
Cena przesyłki 16.99
Kurier InPost do 30 kg 16.99
Kurier Fedex wpłata 19
Kurier Dhl płatność przy odbiorze 20
Kurier Pobranie 21
Dostępność Dostępny
EAN 6941057454757
Zostaw telefon

Basen dmuchany z siedzeniami 229x229x66 cm INTEX

Niezależnie od tego, czy chcesz się ochłodzić w gorący letni dzień, czy też potrzebujesz miejsca do relaksu i zabawy dla całej rodziny, basen dmuchany z siedzeniami 229x229x66 cm INTEX jest idealnym rozwiązaniem. Ten przestronny basen o wymiarach 226x226x66cm zapewnia wygodne miejsce dla czterech osób dzięki czterem wbudowanym fotelom.

Jednak większą korzyścią jest to, że ten basen nie tylko oferuje wspaniałe możliwości relaksowania się na siedzeniach, ale także zapewnia funkcjonalność. Wnętrze basenu zostało wyposażone w dwa uchwyty na kubki, które umożliwiają trzymanie ulubionego napoju bez obawy o przypadkowe przewrócenie go podczas zabaw w wodzie. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla dorosłych cieszących się chwilami odpoczynku na plaży jak i dla rodzin z dziećmi szukających dodatkowej przyjemności podczas kąpieli.

Ta wysokiej jakości konstrukcja wykonana jest z mocnego winylu o grubości 0,32mm co czyni ją solidną i trwałą nawet przy intensywnym użytkowaniu przez wiele sezonów. Basen ma pojemność aż 883 litrów, co daje wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich użytkowników do swobodnego pływania i zabawy. Nie musisz martwić się o ewentualne uszkodzenia, ponieważ zestaw zawiera także łatkę w przypadku jakichkolwiek niespodziewanych przecięć czy dziur na basenie.

Wstawienie tego basenu do Twojego ogrodu to idealny sposób na spędzenie lata z rodziną i przyjaciółmi. Zapewnia on nie tylko ochłodę podczas upalnych dni, ale również dostarcza mnóstwo rozrywki przez cały sezon letni. Możesz cieszyć się relaksem na wbudowanych fotelach lub popływać po całej powierzchni basenu bez obawy o tłoczne kąpieliska publiczne.

Specyfikacja

  • 4 wbudowane fotele
  • 2 uchwyty na kubki
  • Wymiary: 226x226x66cm
  • Materiał: Mocny winyl o grubości 0,32mm
  • Pojemność: 883 litrów
  • Zawiera zestaw naprawczy

Uwaga! Nigdy nie zostawiaj swojego dziecka bez nadzoru - niebezpieczeństwo utonięcia.

Dzieci mogą utonąć w bardzo małej ilości wody. Opróżnij basenik, gdy nie jest używany.

Nie instaluj baseniku do pluskania na betonie, asfalcie lub jakiejkolwiek innej twardej powierzchni.

Wyłącznie do użytku domowego.

Kształt basenu kwadratowy
Producent Intex

Bezpieczne raty, oraz płatności on-line
raty(2).jpgproces_platnosci_raty(4).jpg